Сучасні витяжки: свіже повітря і чиста кухня


Витяжний пристрій - незамінна побутова техніка. Витяжка необхідна для усунення неприємних запахів в кухні, адже це приміщення виявляється найбільш забрудненим у всій квартирі (або будинку), оскільки в ньому накопичується достатньо пари, пилу, жиру і бризок від плити під час приготування їжі.


Для загального комфорту і створення безпечного мікроклімату необхідна витяжка в кухні, особливо якщо врахувати, що саме на кухні домочадці проводять більшу частину часу.


Витяжка для кухні (Київ): купити пристрій якого типу краще?


В даний час витяжки для кухні розрізняються по ряду параметрів: по конструкції, за способом очищення повітря, за способом управління. За особливостями конструкції розрізняють:


  • купольні - такі витяжки на кухні кріпляться до стелі, а значить, розмістити над плитою шафки для зберігання не вийде. Тому купольні побутові витяжки частіше встановлюють на кухню з великою площею, де немає необхідності економити простір. Найбільш затребувані пристрої камінного типу, відмінно вписуються в класичний інтер'єр, хоча щороку вибір збагачується більш сучасними моделями в різноманітних стилях (наприклад, похилі витяжки з дизайном у стилі хай-тек);
  • плоскі - це найбільш бюджетна витяжка для кухні (ціни зазвичай відчутно нижче, ніж на інші види). Такі пристрої найчастіше мають малу потужність і високий рівень шуму, тому їх зазвичай вибирають для тимчасового використання. Спосіб установки - настінний, що в більшості випадків досить зручно.
  • вбудовуються - така кухонна витяжка відмінно підійде для приміщення малої площі, так як вони дуже компактні. Крім того, більшість вбудованих моделей повністю ховається в шафку над плитою, завдяки чому немає потреби підбирати пристрій по дизайну.

За способом видалення забруднень і неприємних запахів витяжки на кухню можуть бути як прямоструминними, так і рецирку-. Тут варто відзначити, що сучасна витяжка в кухню може працювати в будь-якому з режимів.


Перший варіант хороший тим, що забруднене повітря, що піднімається від плити під час готування, повністю видаляється з кухні за допомогою системи воздуховодов, яку необхідно вивести в вентиляційний канал (тобто сама витяжка буде працювати як потужна витяжна вентиляція).


При цьому важливо підібрати правильне перетин каналу, в іншому випадку створиться надлишкове опір, що впливає на здатність пристрою витягати повітря. Недолік цього варіанту - труби можуть зіпсувати естетику інтер'єру, проте якщо підвісні шафи досить високі, можна прокласти воздуховод через них.


Не менш важливо врахувати, що при влаштуванні прямоточною витяжки повітря не повертається в приміщення, так що встановити фільтр все одно необхідно - як мінімум для запобігання скупчування жиру на стінках воздуховода.


Режим рециркуляції варто вибирати, коли кухня досить скромних розмірів і немає можливості пожертвувати місцем, використовуваним для зберігання начиння і продуктів. Головне - витяжка для плити повинна бути обладнана хорошим фільтром, який потрібно своєчасно чистити або міняти.


За способом управління вентиляційна витяжка може бути кнопкової або сенсорної. Перший варіант дешевше і надійніше, другий - зручніше, так як передбачає наявність додаткових функцій (наприклад, таймера або датчика диму, щоб видаляти неприємний запах і дим в автоматичному режимі).


Тонкощі вибору кухонної витяжки: на що звертати увагу?


Необхідно ретельно розібратися перед покупкою в параметрах витяжки (побутова техніка даного типу впливає на мікроклімат, а значить на комфортне проживання і здоров'я людини):


  • продуктивність - головна характеристика витяжного пристрою, оскільки від неї залежить, чи буде витяжка (купити в Україні яку можна з будь-якої продуктивністю) видаляти достатню кількість повітря для створення комфортного мікроклімату в приміщенні.При самостійному підборі пристрою можна скористатися найпростішою формулою множення обсягу приміщення на 12 (припустимо, для кухні з площею в 9 кв. М і зі стандартними триметровими стелями підійде витяжка з продуктивністю 324 м 3 / год). Але цей розрахунок не враховує планування приміщення (наприклад, кухня може бути об'єднана з вітальнею);
  • рівень шуму - бажано вибрати витяжку з рівнем шуму не більше 50 Дб, а якщо кухня зонирована з площі вітальні - максимум 40 Дб. Тоді вона не буде створювати дискомфорт при роботі;
  • фільтри - перевірте наявність жировловлювача в обраної моделі, але в будь-якому випадку знадобиться ще і фільтр тонкого очищення (наприклад, вугільний).

Для кого-то критичний і пакет додаткових функцій - як правило, це підсвічування, затримка вимкнення (продовження роботи витяжки після відключення з метою видалення залишкових запахів), дистанційне керування, датчик диму (для автоматичного включення інтенсивного режиму), таймер.


Де краще купити кухонну витяжку в Києві?


У каталозі інтернет-магазину «СантехІмпорт» є всі можливі типи пристроїв різної продуктивності, але головне, що ціни на витяжки для кухні не просто доступні і привабливі, а економічно обгрунтовані завдяки співпраці з безпосередніми виробниками.Телефонуйте, питайте, замовляйте з вигодою для сімейного бюджету!


Наші оператори доброзичливі і компетентні, вони відмінно розбираються в представленому асортименті і з задоволенням допоможуть вам купити кухонну витяжку з оптимальним для вас співвідношенням «ціна-якість».