Сучасна кухонна витяжка - це технологічна розробка компанії Elica.

В асортименті фабрики не тільки звичні моделі і стандартні форми кухонних витяжок, а й особливі проектні роботи, покликані, крім основного набору функцій витяжки для кухні, так само бути стильним акцентом інтер'єру.

Elica давно міцно закріпилася на світовому ринку, як виробник справжній сучасних агрегатів для кухні. Уже понад сорок років витяжки Elica поза конкуренцією. Новий погляд на звичні предмети кухонного інтер'єру, сучасне трактування комфорту і затишку, нетрадиційний і інноваційний підхід до проектування - всі основні принципи роботи компанії відображені в витяжці Elica.

Перша витяжка Elica з'явилася в 1970 році завдяки старанням засновника компанії Ерманно Казоле. У 1978 році витяжка Elica Lego підкорила світ своїм незвичайним виглядом - знімні панелі, які дозволяють часто міняти атмосферу кухні і додавати новизни в інтер'єр.

У 1995 році пожежа знищила фабрику і лабораторію Elica. Незважаючи на колосальні втрати, компанія в неймовірний термін в чотири місяці відновила виробничі потужності і заробила ще більш продуктивно.

З кінця дев'яностих років модні дизайнери інтер'єрів із задоволенням співпрацюють з компанією Elica, створюючи унікальні витяжки для кухні.

У 2009 році Гаетано Пеше і Elica створили унікальну витяжку Pescecappa. Це лімітований продукт, який руйнує всі стандарти виробництва витяжок для кухні.

Витяжка Bubble - перша витяжка з технополімера. Сучасна і незвичайна.

Витяжка Elica - це потужний агрегат для фільтрації, вентиляції та очищення повітря.

Компанія Elica працює над збереженням головного ресурсу Планети - повітря. Вся продукція Elica спрямована на збереження і очищення повітря. Elica бачить свою місію в заощадженні екології та розвитку екодизайну.

Витяжка Elica - справжній італійський продукт європейської якості. Маючи досвід створення нетривіальних дизайнерських витяжок з широким функціоналом, компанія Elica, зберігаючи природні ресурси, пропонує своїм покупцям якісну витяжку для кухні.