Італійська фабрика Faber спеціалізується на виробництві витяжок для кухні. Нові технології і матеріали, оновлення лінійки продукції і сучасний дизайн виділяють витяжку Faber серед інших кухонних агрегатів.

П'ятдесятирічний досвід виробництва дозволяє запропонувати покупцям сучасну витяжку для кухні. Кожен другий житель Італії є власником витяжки Faber, що говорить про високу якість продукції та довірі покупців ватажком Faber.

Виробництво витяжок Faber розташовується в восьми країнах світу. Всі етапи виробництва ретельно контролюються, в результаті чого Ви можете купити витяжку Faber ідеальної якості.

Перша витяжка Faber вийшла в продаж в 1958 році. Вона була виконана з оргскла і досить добре справлялася з очищенням повітря. Згодом, на хвилі успіху, компанія посилено взялася за створення більш прогресивних моделей витяжок для кухні.

Завдяки стрімкому розвитку, інвестори вкладали в розвиток компанії достатні кошти, щоб фабрика могла використовувати тільки якісні матеріали і технології.

Поступово в країнах Європи відкриваються представництва Faber і витяжки Faber стають відомими у всьому світі.

Компанія Faber задає напрямок у розвитку виробництва витяжок для кухні.

Комфортна кухня - це, в першу чергу, потужна витяжка. Витяжка Faber не тільки відмінно очищає повітря, але і так само служить прикрасою кухні. Відомі дизайнери працюють над створенням ідеальної витяжки Faber для кожного. В асортименті магазину СантехІмпорт Ви можете купити витяжку на будь-який смак: вбудовану або острівну, сучасну або в ретро стилі - під дизайн Вашої кухні.

Витяжка Faber - якість, чистота, дизайн.

Вся продукція Faber сертифікована.