Компанія Foster (Італія) заснована в 1973 році, але зараз це холдинг з чотирьох виробничих підрозділів. З моменту заснування і по нинішній день Foster виробляє побутову техніку та кухонні мийки з нержавіючої сталі.

На особливу увагу заслуговує вбудована побутова техніка Foster - духові шафи, витяжки та варильні поверхні. Техніка Foster - це побутова техніка найвищого класу. При її виробництві використовуються самі новейщіе технології, а при створенні дизайну - досвід кращих дизайнерів і шеф-кухарів усього світу.

Кухонні витяжки Foster - тиха міць! Новий різновид моторів Silent System на кілька рівнів тихіше звичайних європейських моторів для витяжок інших марок. Збалансована система всмоктування прибирає кухонні випаровування і запахи з усією поверхні плити або варильної поверхні, зрозуміло за умови відповідності розмірів плити і витяжки.

Звертаємо вашу увагу на стельові витяжки Foster. Зараз це ексклюзивний варіант кухонної витяжки, особливого корисний при розміщенні вручений поверхні на кухонному "острівці", а не на тумбі біля стіни, як це зазвичай робиться. Стельова витяжка Foster - це система з декількох модулів. Модуль управління плюс один або кілька модулів-витяжок і модулів підсвічування - такий набір хороший своєю варіативністю і малопомітністю.