Витяжки Gorenje

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Gorenje - добре відомий виробник побутової техніки зі Словенії. Фірма починала з випуску сільськогосподарського обладнання. Входить в десятку найбільших виробників побутової техніки в Європі з виробництвом 1,65 млн одиниць. Gorenje є володарем численних нагород за дизайн, зручність використання і увагу до навколишнього середовища. Серед нагород - премія Red Dot Design Award за кращий дизайн 2005, Plus X Design Award 2006 і ICSID Design Award 2006.

Кухонні витяжки Gorenje витримані в сучасному стилі і легко впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Особлива система воздухопоглощенія і низький рівень шуму зробили марку Gorenje дуже популярною в Європі. Завдяки інноваційній системі периметричного всмоктування PAS зона воздухопоглощенія в витяжках Gorenje Infinity знаходиться не тільки в центральній частині, а й по краях витяжки. Це забезпечує оптимізацію споживання електроенергії, знижує рівень шуму, а також підвищує ефективність очищення повітря на кухні.

За технологією AdaptAir повітря повністю всмоктується по всій площі витяжки, тому пар, запахи і забруднення не поширюються по приміщенню. Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% всіх жирових частинок і інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.

AdapTech - автоматичний режим роботи, заснований на сенсорному принципі. Сенсор, вбудований в витяжку, визначає інтенсивність випарів і забруднень в повітрі і відповідно до цього регулює потужність роботи мотора - і навіть вимикає мотор, якщо він більше не потрібен. Серед особливих переваг нових витяжок Gorenje - таймер автоматичного відключення (10, 20 або 30 хвилин) і функція Refresh, яка включає витяжку кожну годину на п'ять хвилин.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Вид витяжки

Вбудована в підвісну кухонну шафу
Т-подібна
Плоска
Похила
Купольна
Телескопічна
Кутова
Пристінна
Острівна
Вбудована в стільницю

Продуктивність, м. Куб / год

До 500
501-800
801-1200
Понад 1200

Потужність мотора (Вт)

До 150
151-250
251-350

Макс. рівень шуму (дБ)

До 50
Від 51 до 70
Більше 71

Мін. рівень шуму (дБ)

До 40
Від 41 до 60
Більше 61

Управління

Повзункове
Електронне
Кнопкове
Сенсорне

Матеріал Копусов

Нержавіюча сталь
Емаль
Алюміній
Загартоване скло
Мідь

Колір корпусу

Нержавіюча сталь
Чорний
Білий
Прозорий
Бежевий
Мідний
Коричневий
Сірий
Інші кольори

Освітлення

LED
Галогенне
Звичайне
Флоуресцентне

Тип фільтра

Жировий
Вугільний
Алюмінієвий

Тип роботи

Відведення
Рециркуляції

Кількість швидкостей

1
2
3
4
5

Комплектація

Підсвічування
Індикатор диму
Декоративний кожух
Рухливий козирок
Таймер
Пульт
Контроль стан фільтрів
Дисплей
Додатковий фільтр
Дерев'яна обкладка
Інше

Кількість двигунів

1
2

Стиль

Сучасний
Класичний (ретро)

Враховувати заказний товар