Perfelli - італійські витяжки для Вашої кухні. Робота на кухні неможлива без сучасної побутової техніки. Витяжки Perfelli прекрасно справляються з функцією очищення повітря і комфортною обстановки в приміщенні. Сучасна витяжка повинні бути потужною, безшумною, зручною у використанні, а так же бути прикрасою і вдалим дизайнерським рішенням. Саме такими якостями можна охарактеризувати витяжку Perfelli.

Вся продукція Perfelli проводиться з урахуванням новітніх технічних тенденцій на високоякісному обладнанні. Всі етапи виробництва витяжки Perfelli ретельно контролюються і стандартизовані, щоб робота витяжки відповідала вимогам самого вимогливого покупця.

Perfelli піклується про своїх покупців і про навколишнє середовище. Вся продукція компанії екологічна, виконана з первинних матеріалів, придатних до повторної переробки. Всі матеріали безпечні для людини і навколишнього середовища. Ви можете купити витяжку Perfelli на будь-який смак: сталеві і скляні, острівні і пристінні, купольні і Т-образні. Будь-якого кольору і декору.

Витяжка Perfelli перетворює кухню в витончене і сучасне приміщення, яке більше нагадує місце відпочинку і дизайнерський об'єкт. Крім великого набору функцій і естетичного дизайну, витяжка Perfelli проста в управлінні. Витяжка Perfelli - потужність і дизайн італійського якості.

Гарантійний термін для продукції Perfelli (витяжки, духові шафи, поверхні) становить 12 місяців за умови використання приладу за призначенням та дотриманні умов, зазначених в експлуатаційних документах.