Обставляємо ванну кімнату

26.06.2014
Щоранку ми прокидаємося і прямуємо у ванну. Також ми обов'язково заходимо у ванну перед сном. Серед дня ми обов'язково теж заходимо туди, щоб помити руки, прийняти душ або помитися. А що ж ми там бачимо? Найчастіше це просто пара поличок, чавунна ванна і раковина. Нічого зайвого, все простенько. Так було до недавнього часу. Зараз же все змінюється. У магазинах пропонують великий вибір різних меблів для ванної кімнати. На зміну ванни прийшли джакузі ,душові кабіни або масажні ванни . А чи варто говорити про різноманітність поличок, гачків для рушників, дзеркал для ванної кімнати ?
І тепер ремонт у ванній кімнаті займає таке ж важливе місце в облаштуванні квартири, як і в інших кімнатах. І до нього варто добре підготуватися і відповідально підійти до дизайну кімнати.
У ванній кімнаті ми вмивалися, миємо руки, купаємося або приймаємо душ. Після роботи так хочеться прийти додому, усамітнитися від усіх у ванній і прийняти розслабляючий душ. Ця дія займає кілька хвилин, але саме воно допоможе переключитися з роботи на домашні справи і відновити сили. Щоб ванна кімната допомагала розслабитися і відпочити, слід добре попрацювати спочатку над її дизайном.
Обставляємо ванну кімнату
Основні питання, відповіді на які треба знати при виборі меблів для ванної кімнати , це з яких матеріалів вона повинна бути виготовлена, який колір краще вибрати і деякі інші питання. Але про все по порядку.
Який колір підходить для ванної
Ванна кімната - інтимне місце для господарів. Тому тут немає ніяких обмежень за кольором і фактурою. Орієнтуєтеся на свої переваги. Виберіть ті кольори, які подобаються вам. Звичайно ж, можна подивитися дизайнерські роботи і вислухати поради. Але головний вибір повинен залишатися за вами. Варто тільки враховувати, що для маленької ванни краще підійдуть світлі тони, які візуально розширять простір кімнати, а ось на дрібних деталях можна буде розставити акценти.
стиль
Стиль теж може бути будь-який, на ваш розсуд, єдине - не варто змішувати кілька стилів в одній кімнаті. Уявіть в одній кімнаті дорогу керамічну сантехніку і пластикова стеля. Чи не так, безглуздо виглядає? Ось тому слід продумувати буквально все - від освітлення і стелі до розташування рушників і їх кольору. Найчастіше в маленьких ванних кімнатах дизайнери радять використовувати або класичний стиль, або прованс, модерн або хай-тек.
Вітчизняна або імпортна?
Імпортне - значить, якісне. Цей стереотип досить тривалий час мав місце, і до цього дня багато хто сприймає це за реальність. Те саме можна сказати і до сантехніки, і до меблів для ванної кімнати. Але зараз це не відповідає дійсності. І вітчизняні виробники випускають досить якісну і красиву меблі, причому найчастіше вона виконана з тих же закордонних технологій і з якісного імпортного сировини. Тому добре подумайте, який меблів ви віддасте перевагу - імпортної або вітчизняної. Найчастіше вітчизняні меблі дешевші за імпортні, хоча не поступається за якістю.
Головне - якість
Не важливо, вітчизняну та імпортну меблі ви виберете, важливо, щоб вона довго служила, була зручною, безпечною і якісною. Не забувайте про те, що у ванній особливі умови, дуже велика вологість, тому не варто купувати в ванну кімнату меблі з ДСП, та інших матеріалів, які бояться вологи.
Для того щоб упевнитися в якості меблів, зверніть увагу на фарбування. Пофарбовані повинні бути поверхні рівно, без патьоків і тріщин. Подивіться на ручки на дверцятах, дверні петлі і ніжки меблів. Вони повинні бути надійно закріплені і виготовлені з хрому. А ось від пластикових ручок, покритих глянцем, краще відмовитися, вони не витримають довго агресивного середовища ванної кімнати і швидко потьмяніють. Якщо меблі відповідає всім перерахованим вимогам, підходить вам за стилем і кольором, значить, вам пощастило, і ви знайшли те, що вам потрібно. Також перед покупкою потрібно перевірити сертифікат якості, який повинен підтвердити, що меблі відповідає стандартам і зроблена з якісних матеріалів.
Тумби з раковинами
Слід зазначити, що тумбу з раковиною все ж купувати краще імпортного виробництва. Вітчизняні аналоги, на жаль, сильно поступаються за якістю. Хоча на сьогоднішній день ряд вітчизняних виробників нічим не поступаються імпортним виробникам, а ціна на ці меблі набагато менше. З українських виробників слід відзначити: Атолл , Аквародос , Ювента , Botticelli, Мойдодир .
Уважно перевірте раковину на наявність сколів, тріщин і інших недоліків. Ще одна порада - перевірити раковину на слух. Легенько вдарте по ній, якщо звук при цьому буде мелодійний - сміливо купуйте даний екземпляр, так як дана раковина не має прихованих внутрішніх дефектів.
І не забувайте просту істину: з чого почнете день, так він і складеться. Тому витратьте велику кількість часу і сил на ремонт у ванній, і він обов'язково окупиться хорошим настроєм з ранку і приємними сновидіннями вночі, після прийняття заспокійливих ванн.
Ми на Google plus