Підвісна сантехніка

11.04.2014
В області сантехніки зараз все частіше з'являються новинки, які роблять ванну кімнату не тільки більш привабливою зовні, але і значно економлять площу. Це буває дуже актуально для тих квартир, в яких ванна дуже маленька, і враховується кожен сантиметр простору. Одним з останніх досягнень в зазначеній галузі, що набирає дедалі більшої популярності, є підвісна сантехніка. Зараз випускаються підвісні унітази, раковини для вмивання і біде. Така сантехніка має дуже привабливий і естетичний вигляд, а також відповідає всім встановленим санітарним, гігієнічним і технічним нормативам.
Сантехніка підвісного типу відрізняється своєю довговічністю, надійністю і зручністю. Але щоб вона довгий час продовжувала вас радувати, дуже важливо правильно її встановити. Є кілька способів її установки: кутова, рядна або одиночна, знижений або висотний монтаж. Спосіб установки підвісної сантехніки залежить безпосередньо від стін у ванній кімнаті, до яких обладнання буде кріпитися. Але при будь-якому вибраному варіанті існує алгоритм, однаковий для будь-якого типу.
jpg "onclick =" window.open (this.href, '', 'resizable = no, status = no, location = no, toolbar = no, menubar = no, fullscreen = no, scrollbars = no, dependent = no, width = 500, height = 500 '); return false; "> Розглянемо поетапно, як проводити встановлення підвісної сантехніки. По-перше, потрібно прикріпити рами ( інсталяційні системи ), на яких буде триматися унітаз або раковина, до підлоги або стіни. По суті своїй установка рам є підготовчою роботою. Для початку в стіну монтуються спеціальні кріпильні шпильки. Врахуйте, що вони вкручуються до того відстані, на якому буде фінішна обробка стін. В іншому випадку різьблення буде захована, і робити отвори доведеться навмання. По-друге, прикріплену раму потрібно обшити покривним матеріалом. У цій іпостасі можна використовувати гіпсокартон. На цьому етапі процес монтажу даного виду сантехніки призупиняється, тому що для продовження потрібно провести обробку стін. Після того як кахель викладений (або проведені інші оздоблювальні роботи), стіна у ванній повинна виглядати повністю завершеною, а в тому місці, де буде встановлена сантехніка , На однаковому рівні видно кріпильні шпильки.
Третім, завершальним етапом монтажу є безпосередня установка конкретного виду сантехніки на шпильки. На даній стадії в процесі робіт потрібно використовувати шайби з гуми або будь-якого іншого матеріалу, що володіє властивостями поглинати звук. Ці шайби універсальні, і знайти їх досить легко. Монтуються вони між шпильками і встановлюються елементом сантехніки. Основне їх призначення полягає в тому, щоб поглинати шум в процесі експлуатації виробу.
Якщо ви повністю дотримувалися правил установки підвісної сантехніки, то вона не створить жодних проблем в майбутньому. Незважаючи на те, що з боку конструкція може здатися хисткою і недовговічною, будьте впевнені, що це не так. Всі вироби, перш ніж потрапити в магазин на продаж, проходять цілий ряд перевірок. Що стосується допустимого навантаження, то при правильній установці дане обладнання витримує до 400 кг.
Але не тільки правильна установка дуже важлива для будь-якого виду сантехніки. Істотну роль грає і підключення. Для цього в комплекті йде спеціальний набір насадок і муфта-перехідник. До труби обладнання приєднується насадкою, яка може бути в діаметрі від 9 до 11 мм, а до самої сантехніці кріпиться муфта. Для отримання мінімального радіусу вигину в основний каналізаційній системі використовуйте при приєднанні трубу, діаметр якої становить 9 мм. Не забудьте при підключенні встановити сифон. У комплект з обладнанням він входити не буде, але дуже необхідний, т. К. Перешкоджає проникненню специфічних запахів з каналізації в квартиру або будинок. Сифон ви знайдете в будь-якому сантехнічному магазині.
Існують певні стандарти відстаней, на яких відбувається установка підвісної сантехніки. Так, унітази і біде потрібно монтувати на висоті до 0,5 метра, а умивальники - 0,8 метра. Іноді дані норми можна трохи змістити. Наприклад, якщо в сім'ї є дитина, для якого зазначені норми не зовсім підходять. Також враховуйте особливості ванній, куди ви встановлюєте підвісне обладнання.
Істотною перевагою сантехніки підвісного типу є можливість приховати за стіною зливний бачок для унітазу. Для цього окремо купується рама з баком. Як правило, в комплект вже входять всі необхідні елементи для монтажу, а сам бачок може бути покритий матеріалами, що мають звуко- і теплоізоляційні властивості. Така обробка захищає не тільки від шуму, але і від зайвої вологості в приміщенні. Кнопка для зливу кріпиться безпосередньо на стіну і теж входить в комплект.
Ще одним плюсом такої сантехніки є те, що механізм зливу має функцію контролю кількості необхідної води. Це істотно знижує її витрату.
Господині відчують зручність при збиранні ванної кімнати. Адже набагато зручніше зробити вологе прибирання, не огинаючи всі елементи Вашої ванної кімнати або санвузла!
Ми на Google plus