Варильні поверхні Miele

Сортувати за:
Товарів на сторінці:

Варочні поверхні Miele

 

Кухня – це серце вашого дому, місце, де народжуються кулінарні шедеври та створюються незабутні моменти. Варочні поверхні Miele втілюють в собі найвищі стандарти якості, інновацій та дизайну, роблячи приготування їжі справжнім задоволенням.

 

Кожна варочна поверхня Miele виготовлена з використанням найсучасніших технологій та матеріалів найвищої якості. Вони проходять ретельний контроль на кожному етапі виробництва, щоб забезпечити вам бездоганну роботу протягом багатьох років. З Miele ви отримуєте не просто кухонний прилад, а надійного помічника, на якого можна покластися.

 

Miele завжди на крок попереду, впроваджуючи новітні технології у свої продукти. Варочні поверхні оснащені функціями, які роблять приготування їжі простішим і приємнішим: точне регулювання температури, швидкий нагрів, інтуїтивно зрозуміле керування та автоматичні програми приготування. З Miele ви зможете легко досягати кулінарних висот.

 

Варочні поверхні Miele – це не лише функціональність, але й стиль. Витончені лінії, сучасний дизайн і використання високоякісних матеріалів роблять їх окрасою будь-якої кухні. Вони ідеально поєднуються з іншими приладами Miele, створюючи гармонійний і елегантний інтер'єр.

 

Miele дбає про вашу безпеку та навколишнє середовище. Варочні поверхні оснащені системами безпеки, такими як автоматичне вимикання та захист від перегріву. Крім того, вони споживають мінімум енергії, що робить їх екологічно безпечним вибором для вашого дому.

 

З Miele кожне приготування їжі стає мистецтвом. Відчуйте різницю з першого використання і насолоджуйтесь неперевершеною якістю, інноваціями та елегантністю кожного дня.


Враховувати заказний товар

Ціна

грн.

Ширина

мм

Длина

мм

Вид

Газова
Електрична
Комбінована
Індукційна

Розмір бази, см

56
60
70
72
75
80
85
90
93
120
Модуль

Кількість конфорок

1
2
3
4
5
6
8

Тип конфорок для газ. поверхонь

Звичайна
Ультрашвидкісна
Подвійна
Потрійна
Під каченицю

Матеріал поверхні

Емаль
Нержавіюча сталь
Склокераміка
Загартоване скло

Колір поверхні

Нержавіюча сталь
Білий
Чорний
Бежевий
Мідь
Латунь
Дзеркальний
Інші кольори

Форма

Прямокутна
Кутова
Нестандартна

Панель управління

Механічна
Сенсорна

Додаткові функції

Газ-контроль
Електрозапалювання
Захист від переливу
Захист від дітей
Таймер
Кришка
Індикатор залиш. нагріву
Витяжка

Грати для газ. поверхонь

Чавунні
Сталеві, емальовані

Споживана потужність для елек. поверхонь (Вт)

До 2000
Від 2001 до 5000
Понад 5000

Враховувати заказний товар